PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CA NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CA NA PODRUČJU GRADA ZAGREBARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 12.4.2024. Natječaj vrijedi do: 15.5.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije: ivonaforgac@gmail.comZbog većeg obujma posla tražimo prodajnog predstavnika (m/ž).
Mjesto rada: Zagreb
OPIS POSLA:
  • Vođenje prodajnih aktivnosti: obilazak kupaca, prezentiranje proizvoda i usluga kupcima, te ostale prodajne aktivnosti,
  • Širenje prodajne mreže i pridobivanje novih kupaca s ciljem postizanja razine prodaje prema zadanim ciljevima,
  • Uspostavu i održavanje kontakata s kupcima,
  • Prema narudžbama kupaca, osiguravanje pravodobne, kvalitetne i pouzdane isporuke proizvoda na lokaciju,
  • Predlaganje komercijalno razvojnih aktivnosti,
  • Istraživanje tržišta,
  • Praćenje prodaje, izradu izvješća, prezentacija i analiza.
UVJETI:
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Razvijene prodajne i pregovaračke vještine,
  • SSS ili VŠS/VSS,
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije,
  • Znanje rada na računalu (MS Office).
ŠTO NUDIMO?
  • Tržišno konkurentnu plaću,
  • Stimulativna primanja,
  • Osobno vozilo,
  • Poticajno, dinamično i inovativno radno okruženje,
  • Popusti za zaposlenike.
Kandidate molimo da se jave mailom na marketing@vivita.hr te da navedu za koje radno mjesto se prijavljuju.Poslodavac
Poslodavac: VIVITA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, trgovinu i usluge Kontakt: e-mailom: