PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CA

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 4 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 14.5.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije: Opis posla:
- održavanje promocija i prezentacija
- predstavljanje programa proizvoda u zdrastvenim ustanovama
- prezentacija i prodaja robe
- pripadajući administrativni poslovi
- sudjelovanje u organiziranju i prisustvovanje na stručnim promotivnim skupovima
- radno pripremanje i pisanje izvještaja o aktivnostima
Uvjeti:
- stručna sprema sss/vss (prednost ima medicinska struka/fizioterapeuti)
- radno iskustvo minimalno 2 godine
- prednost ima iskustvo u prodaji medicinskih pomagala
- vozačka dozvola B kategorije
- napredno korištenje računala
- komunikativnost
- razvijene organizacijske sposobnosti i efikasno upravljanje vremenom
- točnost i sistematičnost u izvršavanju radnIh zadataka
- profesionalnost i odgovornost u radu
- sklonost timskom radu
Zainteresirani kandidati šalju CV i Zamolbu uz koju je potrebno obavezno naznačiti za koje radno mjesto se aplicira, u protivnom se prijava neće uvažiti.Poslodavac
Poslodavac: MEDICAL ONE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge Kontakt: e-mailom: