MLAĐI/A MARKETING I PRODAJNI/A SPECIJALIST/ICA (ENGLESKI ILI NJEMAČKI IZVORNI GOVORNIK/CA)

APPCRO d.o.o. za informatiku, trgovinu i usluge

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
MLAĐI/A MARKETING I PRODAJNI/A SPECIJALIST/ICA (ENGLESKI ILI NJEMAČKI IZVORNI GOVORNIK/CA)Radno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja:
  • Na neodređeno; novootvoreni poslovi
  • pripravnik
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 28.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Strani jezici: Engleski jezik Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Traži se pripravnik Ostale informacije: Tvrtka APPCRO d.o.o traži osobe (može i bez radnog staža) ili apsolvente za rad u uredu u Zagrebu (Zagrebačka cesta 143a) za rad na zelenim i digitalnim poslovima u svojstvu "Marketing i prodajni/a specijalist/ica (engleski ili njemački izvorni govornik)" za marketinške i prodajne aktivnosti na stranim tržištima te komunikacije s klijentima u dijelu prodaje IT rješenja i usluga, te pomoći kod implementacije sustava (analiza potreba i edukacija korisnika).
Opis posla:
- rad na prodaji i pomoći kod implementacije APPCRO BMS platforme koja nosi nagradu za najbolji europski softver:
Uvjeti:
- izvrsno služenje računalom, internetom i Microsoft Office paketom
- ljubaznost, pristupačnost, komunikativnosti, proaktivnost zbog svakodnevne komunikacije s kolegama u tvrtki te s domaćim i stranim kupcima i partnerima
- izvrsno poznavanje (razina C2) engleskog ili njemačkog jezika
Prednost imaju osobe koje udovoljavaju HZZ potporama za sufinanciranje zapošljavanja.
Poželjno zanimanje kandidata ili prethodno završeno obrazovanje nije toliko bitno, niti mora biti IT struke.
Poslodavac nudi:
- financijske bonuse ovisno o prodajnom učinku pojedinog kandidata.
- mogućnost profesionalnog osposobljavanja
- rad u vrlo ugodnom radnom okruženju
- godišnji team building
- isplatu nagrada (uskrsnica, regres, božićnica)
- svježe voće, grickalice i napitke u uredu
- plaćanje certifikata i edukacijskih materijala za certifikacije
- podmirenje troška sistematskog pregleda
- povremena godišnja zajednička druženja
- opremu (ima moderni radni stol, modernu uredsku stolicu, fleksibilni monitor, laptop, slušalice, telefonski VoIP aparat (prema potrebi), službeni mobitel (prema potrebi) i ostalu opremu)
Molimo dostaviti svoj životopis u Europass CV formatu na naš email:
Ostale informacije o tvrtki možete pronaći na webu:Poslodavac
Poslodavac: APPCRO d.o.o. za informatiku, trgovinu i usluge Kontakt: e-mailom: