STRUČNJAK/STRUČNJAKINJA ZAŠTITE NA RADU, ZAŠTITE OD POŽARA I ZAŠTITE OKOLIŠA

ROTOPLAST d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

  • Velika, Požeško-slavonska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
STRUČNJAK/STRUČNJAKINJA ZAŠTITE NA RADU, ZAŠTITE OD POŽARA I ZAŠTITE OKOLIŠARadno mjesto
Mjesto rada: GAREŠNICA, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 12.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
  • Interno nadzire provedbu mjera zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša, te primjenu pravila zaštite na radu
  • Prati zakonske propise iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša, i nadležan je za njihovo provođenje
  • Inicira, sudjeluje u izradi i revidira interne propise zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Sudjeluje u propisanim ispitivanjima iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Osposobljavanje radnika iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Evidentira i administrira propisane podatke iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Vodi propisane evidencije iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Sudjeluje u nadzorima Inspekcije zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Priprema materijale i organizira zdravstvene preglede radnika na radnim mjestima s posebnim uvjetima rada
  • Surađuje s ovlaštenim institucijama u području zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • Izrađuje izvješća o zaštiti na radu, zaštiti od požara i zaštiti okoliša
  • izradu planova iz područja zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
Poslodavac
Poslodavac: ROTOPLAST d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge Kontakt: e-mailom: