PROJEKTANT/ICA SUSTAVA TEHNIČKE ZAŠTITE

  • Sloboština, Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
PROJEKTANT/ICA SUSTAVA TEHNIČKE ZAŠTITERadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB-SLOBOŠTINA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 14.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Pro alarm rješenja d.o.o. u cilju dodatnog osnaživanja stručnog i tima, traži dinamične, vedre, komunikativne, fleksibilne, motivirane osobe za rad s najnovijim tehnologijama u području tehničke zaštite.
Opis posla:
  • izrada prosudbi ugroženosti i sigurnosnih elaborata
  • projektiranje sustava tehničke zaštite (videonadzor, protuprovala, kontrola pristupa, vatrodojava)
  • uredski posao
Uvjeti:
  • dip.ing. eloktrotehnika ili mag.ing. elektrotehnika
  • aktivno korištenje Auto CAD programa
  • osoba ne smije biti kažnjavana, niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja
  • sklonost novim tehnologijama
  • visoki stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
  • spremnost na timski rad
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje engleskog jezika
Poželjna znanja:
  • želja za radom i učenje - nije nužno iskustvo u tehničkoj zaštiti, dovoljno je poznavanje elektrotehnike, elektroinstalacija...
  • iskustvo projektiranja
Prednost pri odabiru imaju kandidati koji posjeduju licencu zaštitara-tehničara i radno iskustvo u tehničkoj zaštiti ili sličnim poslovima.
Poslodavac nudi:
  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • stimulativna nagrađivanja
  • prijevoz, topli obrok
  • potpore roditeljima (potpora za rođenje djeteta, dar za dijete povodom sv. Nikole)
  • profesionalno usavršavanje u vidu stručnog predavanja i seminara
  • ugodno radno okruženje u kojem se cijeni timski doprinos i proaktivnost
  • ravnoteža privatnog i poslovnog života
  • rad od pon-pet (08:00-16:00h), vikendi slobodni
Nakon završetka probnog roka, poslodavac osigurava i pokriva troškove dobivanja licence za zaštitara-tehničara.Poslodavac
Poslodavac: PRO ALARM RJEŠENJA, društvo s ograničenom odgovornošću za privatnu zaštitu osoba i imovine Kontakt: e-mailom: