BRAVAR/ICA

  • Karlovac, Karlovačka
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
BRAVAR/ICARadno mjesto
Mjesto rada: KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 15.5.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije:
Opis poslova:Tvrtka Levitas traži samostalne majstore bravare za proizvodnju aluminijskih, metalnih i inox ograda te metalnih konstrukcija.Poslodavac
Poslodavac: LEVITAS društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i proizvodnju Kontakt:
  • mobitel: 091 4441919
  • e-mailom:

HZZ

Slični poslovi

  • BRAVAR - ZAVARIVAČ M/Ž

    BRAVARIJA BOLJKOVAC d.o.o. za proizvodnju i usluge

    BRAVAR - ZAVARIVAČ M/Ž Radno mjesto Mjesto rada: KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno…
    • Prije 27 dana