GRAĐEVINSKI INŽENJER/GRAĐEVINSKA INŽENJERKA

  • Zagreb Osijek, Osječko-baranjska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
GRAĐEVINSKI INŽENJER/GRAĐEVINSKA INŽENJERKARadno mjesto
Mjesto rada: OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 27.3.2024. Natječaj vrijedi do: 27.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Potrebna zvanja:
  • građevinarstvo
  • Građevinarstvo
Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike
  • excel
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • upravljanje projektom
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 8 godina Ostale informacije: Opis posla:
  • voditelj projekta sukladno Zakonu o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje
Uvjeti:
  • međunarodno priznatom ovjerom sposobnosti za upravljanje projektom ili obrazovanje iz područja arhitekture, građevinarstva, elektrotehnike ili strojarstva s obrazovnim programom koji uključuje najmanje 30 ECTS bodova iz područja relevantnih za upravljanje projektima gradnje sukladno Zakonu o poslovima i djelatnostima prostornog uređenja i gradnje
  • poželjno radno iskustvo, ali nije nužan uvijet
Mjesto rada:
  • Zagreb, Osijek, Split
Poslodavac
Poslodavac: EKO ESCO d.o.o. za poslovno savjetovanje, inovacije i proizvodnju Kontakt: e-mailom: