RADNIK/RADNICA U ODRŽAVANJU

  • Bjelovarsko-bilogorska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
RADNIK/RADNICA U ODRŽAVANJURadno mjesto
Mjesto rada: BABOTOK, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Samački smještaj Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike
  • excel
  • word
  • internet
Vozački ispit:
  • Kategorija B
  • Kategorija C
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis posla:
  • rad na proizvodnoj liniji za punjenje vode u galone 18,9L, nadzor i održavanje iste
  • utovar/istovar robe i manipulacija robom
  • prijem i izdavanje robe
  • održavanje radnog prostora i okoliša čistim i urednim
  • ostali poslovi u duhu radnog mjesta po nalogu poslodavca
  • smještaj osiguran
Poslodavac
Poslodavac: PUNIONICA VODE BILOGORA d.o.o. za trgovinu i usluge Kontakt: e-mailom: