KONOBAR/KONOBARICA A LA CART

  • Krk, Primorsko-goranska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 19 dana
  • Jednostavna prijava
KONOBAR/KONOBARICA A LA CARTRadno mjesto
Mjesto rada: KRK, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 10.4.2024. Natječaj vrijedi do: 9.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije:Opis posla:
  • posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima
  • boniranje i naplata pruženih usluga hrane i pića
  • komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka
  • kvalitetno i pravovremeno posluživanje gostiju
  • organizacija stolova i primanje narudžbi
  • postavljanje i apserviranje (raspremanje) stolova u restoranu
  • briga o željama i potrebama gostiju
  • priprema i završni radovi u restoranu
  • briga o čistoći opreme, inventara i prostora
  • poštivanje standarada i operativnih procedura u rad
Uvjeti:
  • stručna sprema: prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera konobar
  • aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, poželjan i njemački jezik)
Poslodavac nudi:
  • posao u inovativnom i poticajnom okruženju
  • obrok bez naknade
  • osiguranu izradu sanitarne knjižice
  • stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • mogućnost stalnog zaposlenja
Poslodavac
Poslodavac: HOTELI KRK turizam i poslovne usluge, društvo s ograničenom odgovornošću Kontakt: e-mailom: