Pripravnik u odjelu marketinga (m/ž)

Amadria Park

  • Šibenik, Šibensko-kninska Opatija, Primorsko-goranska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 18 dana
  • Jednostavna prijava
Opis poslova:1. Društvene mreže
  • Pomoć vanjskim partnerima u kreiranju foto/video materijala na snimanjima
  • Distribucija potrebnih informacija za kreiranje sadržaja po dogovoru s nadređenim
  • Kontrola content plana
  • Komunikacija s vanjskim partnerima po potrebi
2. PR i suradnja s medijima
  • Skupljanje materijala za potrebe PR-a (tekst, slike i videa)
  • Pisanje PR članaka (hrvatski i engleski)
3. Upravljanje brandom
  • Skupljanje potrebnih informacija/materijala za potrebe unaprjeđenja branda
  • Koordinacija pravilnika o brandu na razini svih marketinških aktivnosti
  • Komunikacija s grafičarima/tiskarama u vidu proizvodnje potrebnih materijala
Program namijenjen:
  • Kandidatima koji će se kroz pripravnički staž osposobiti za preuzimanje operativnih funkcija u odjelu marketinga
  • Kandidatima koji svoju karijeru žele razvijati u hotelskom poslovanju
Od kandidata očekujemo:
  • VŠS/VSS iz područja društvenih znanosti (ekonomija, marketing, komunikologija i sl.)
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika, poznavanje drugog stranog jezika je prednost
  • Želju za učenjem i stjecanjem novih znanja
  • Komunikativnost i orijentaciju na tim
Mjesto rada
  • Solaris d.d. Šibenik
  • Milenij hoteli d.o.o. Opatija
Kandidatima nudimo:
  • Proaktivnu sredinu mladih ljudi
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • Mogućnost stručne izobrazbe s domaćim i inozemnim stručnjacima