GRAĐEVINSKI TEHNIČAR/GRAĐEVINSKA TEHNIČARKA

  • Našice, Osječko-baranjska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
GRAĐEVINSKI TEHNIČAR/GRAĐEVINSKA TEHNIČARKARadno mjesto
Mjesto rada: JELISAVAC, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.3.2024. Natječaj vrijedi do: 15.5.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike
  • autocad
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Opis poslova:
Obavljanje poslova stalnog nadzora na gradilištu: nadzor da se radovi izvode u skladu s projektima i građ. propisima.Nadgledanje kvalitete ugrađenih građ. i drugih proizvoda, instalacije, tehnoloških uređaja i opreme, nadzor procesa koji se upotrebljavaju u izgradnji, izvještavanje o utvrđenim nedostatcima i potrebnim mjerama.Poslodavac
Poslodavac: ŠTEFIČEK GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge Kontakt:
  • pisana zamolba: Jelisavac, B.I.Slovak 5d