ELEKTRIČAR/ELEKTRIČARKA

VARTEKS varazdinska tekstilna industrija d.d.

  • Varaždin, Varaždinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 2 mjeseca
ELEKTRIČAR/ELEKTRIČARKARadno mjesto
Mjesto rada: VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 21.2.2024. Natječaj vrijedi do: 20.3.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Opis posla:
  • obavljanje poslova na održavanju, pronalaženju i otklanjanju kvarova na električnom dijelu strojeva i uređaja
  • sudjelovanje u planiranju i provođenju servisa strojeva, uređaja i opreme
  • obavljanje složenijih poslova kod svih vrsta električnih instalacija i uređaja jake i slabe struje
  • popravak i održavanje električnih instalacija i uređaja u prodavaonicama
  • obavezno primjenjivanje mjera sigurnosti prema propisima zaštite na radu
  • odazivanje na poziv u slučaju hitnih intervencija.
Mjesto rada je osim u sjedištu poslodavca (Varaždin) i na drugim mjestima, sukladno potrebama prema lokacijama prodavaonica.Radom na ovoj poziciji imate mogućnost stjecanja značajnog radnog iskustva u velikom poslovnom sustavu, mogućnost edukacije i dodatnog usavršavanja u struci.Uvjeti i poželjan profil kandidata/kinja:
  • SSS - završena srednja škola elektro stuke
  • minimalno 1 godina iskustva na poslovima električara / elektromontera
  • spremnost na terenski rad - putovanja u gradove u kojima Varteks ima ili će otvoriti prodavaonice (ovisno o udaljenosti, obavljanje posla unutar istog dana ili ostanak na nekoj od lokacija najviše nekoliko dana prije povratka)
  • vozačka dozvola „B“ kategorije - aktivan vozač
Pošaljite nam Vašu prijavu i životopis (za radno mjesto: Električar) do 20. ožujka 2024. naHvala Vam na prijavi. Posjetite nas i naKontaktirat ćemo samo kandidate/kinje koji/e uđu u uži izbor.Poslodavac
Poslodavac: VARTEKS varaždinska tekstilna industrija d.d. Kontakt: e-mailom: