SEZONSKI SOBAR / SOBARICA

  • Podstrana, Splitsko-dalmatinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 20 dana
SEZONSKI SOBAR / SOBARICARadno mjesto
Mjesto rada: PODSTRANA, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 4 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 29.1.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:Opis poslova:
  • spremanje i čišćenje gostinjskih soba i javnih prostorija
  • briga o urednosti, čistoći i higijeni hotela u skladu s pravilima struke i utvrđenim standardima
  • profesionalni odnos prema gostima
  • redovna opskrba potrošnog materijala u gostinjskim sobama i javnim prostorijama te pravilno korištenje sanitarnog i potrošnog materijala
  • prijavljivanje tehničkih kvarova i eventualnih nedostataka počinjenih u sobama
  • pružanje uljudne i efikasne usluge gostima
  • sklonost timskom radu
  • suradnja s osobljem hotela u cilju ispunjavanja posebnih zahtjeva gostiju
  • čišćenje i održavanje okoliša
  • svi ostali pripadajući poslovi po nalogu voditelja
Uvjeti:
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Ljubazna i vrijedna osoba
  • Prednost poznavanja jednog stranog jezika, ali nije uvjet
Molimo Vaše cijenjene životopise i molbe da pošaljete na mail:ili direktni kontakt s voditeljicom Domaćinstva na broj: 099 870 2215.Poslodavac
Poslodavac: HOTEL SAN ANTONIO društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i usluge, turistička agencija Kontakt:
  • najava na telefon: 021 336111
  • mobitel: 099 8702215
  • e-mailom:

HZZ