RADNIK NA ODRŽAVANJU, OPREMANJU I MONTAŽI (M/Ž)

  • Koprivnica, Koprivničko-križevačka
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 30 dana
  • Jednostavna prijava
RADNIK NA ODRŽAVANJU, OPREMANJU I MONTAŽI (M/Ž)Radno mjesto
Mjesto rada: KOPRIVNICA, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 3 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 29.3.2024. Natječaj vrijedi do: 29.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
  • renoviranje i priprema za otvorenje novih salona namještaja
  • postavljanje suhe gradnje, knaufa (gipsanih ploča)
  • gletanje i krečenje zidova maloprodajnog salona
  • postavljanje podnih obloga
  • montiranje namještaja u maloprodajnom salonu
  • montaža skladišnih regala
  • ostali pripremni i završni radovi
Profil radnika:
  • pozitivan stav
  • fleksibilnost i spremnost na učenje
  • spremnost za rad u dinamičnom i zahtjevnom okruženju
  • spremnost na kontinuiran terenski rad (od ponedjeljka do petka)
  • sklonost timskom radu
  • radno iskustva na sličnim poslovima
  • B - kategorija
Poslodavac nudi:
  • Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
  • Izazovne i raznolike radne zadatke
  • Organiziran smještaj kroz cijelu godinu
  • Službeno vozilo
  • Osiguranu radnu odjeću i obuću
  • Edukacije i okruženje koje potiču profesionalan razvoj
  • Sigurno radno okruženju
  • Mogućnost osobnog rasta i razvoja
  • Veliki paket dodatnih pogodnosti (dopunsko zdravstveno osiguranje, osiguranje od nezgode 0/24h, slobodni dani za događaje od osobne važnosti, Multisport pogodnosti, božićnica i dar za dijete, pogodnosti za kupovinu namještaja, osigurano parking mjesto)
Poslodavac
Poslodavac: PRIMA COMMERCE društvo za trgovinu, proizvodnju i usluge s ograničenom odgovornošću Kontakt: