Vozač B kategorije

Studenac

  • Poreč, Istarska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
Opis posla:
  • prijevoz djelatnika po zadanim relacijama
  • vođenje brige o vozilu, održavanje reda i čistoće vozila
  • vođenje evidencije kilometara
  • odgovornost za poštivanje reda vožnje
Od Vas očekujemo:
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na timski rad
  • odgovornost, točnost, ljubaznost
  • prednost: Iskustvo u prijevozu putnika
Nudimo Vam:
  • stimulativna novčana primanja
  • plaćeni dodatci za rad noću , nedjeljom i prekovremeni rad
  • osiguran smještaj
  • mogućnost rada nakon sezone
  • božičnica, uskrsnica, dar za prvašiće, poklon paket za rođenje djeteta
  • novčani bonus za realiziranu preporuku novih kandidata

Studenac