SAMOSTALNI/A KNJIGOVOĐA/TKINJA

DETA MIRNA d.o.o. za trgovinu i usluge

  • Novi Zagreb, Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 22 dana
  • Jednostavna prijava
SAMOSTALNI/A KNJIGOVOĐA/TKINJARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB-NOVI ZAGREB Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 5.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 5 godina Ostale informacije: Opis posla:
  • Knjiženje poslovnih transakcija (ulazni i izlazni računi, blagajna, izvodi)
  • Vođenje salda/konta kupaca i dobavljača
  • Obračun PDV-a
  • Izrada JOPPD obrazaca
  • Obračun plaće te ostalih primanja
  • Priprema podataka za financijske izvještaje i reviziju
  • Poželjno poznavanje proračunskog računovodstva
Uvjeti:
  • SSS/VŠS/VSS - ekonomija smjer računovodstvo i financije
  • minimalno 5 godine iskustva na poslovima računovodstva
  • Odgovornost, organiziranost i samostalnost u radu
  • Timski rad i otvorena komunikacija
Poslodavac nudi:
  • rad u kompaniji koja brine za svoje zaposlene i pomaže svojim zaposlenima da ostvare svoj osobni cilj
  • priliku za daljnji razvoj karijere i ostvarenje uspješnih rezultata u dinamičnom i izazovnom poslovnom okruženju
  • ugodnu radnu atmosferu
  • Stimulativna primanja
  • Radni odnos na neodređeno vrijeme uz probni rok
Poslodavac
Poslodavac: DETA MIRNA d.o.o. za trgovinu i usluge Kontakt: e-mailom: