VODITELJ/ICA SERVISA I TEHNIČKE SLUŽBE

  • Rogoznica, Šibensko-kninska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 2 mjeseca
  • Jednostavna prijava
VODITELJ/ICA SERVISA I TEHNIČKE SLUŽBERadno mjesto
Mjesto rada: ROGOZNICA, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 19.1.2024. Natječaj vrijedi do: 29.2.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestuPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo: 3 godine Ostale informacije:Uvjeti:
  • 3 godine radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog jezika i po mogućnosti njemačkog u govoru i pismu
  • Organizacijska sposobnost, odgovornost, proaktivnost
  • Iskustvo rada u marinama, brodogradilištima, brodskim servisima
  • Sposobnost vođenja tima
Opis poslova:
  • Obavlja poslove rukovođenja brodskim servisom i tehničkom službom
  • Izrađuje rasporede i organizira rad djelatnika
  • Komunicira sa gostima, dobavljačima i strankama
  • Vodi brigu o organizaciji suhog i zimskog veza
  • Upravlja informacijskim sustavom marine, izrađuje ponude i radne naloge
  • Nadzire učinkovitost, efektivnost i kvalitetu odrađenog posla
  • Usko surađuje sa kapetanom marine te ostalim voditeljima
Odgovoran je za nabavu, inventurno stanje i utrošak potrošenog materijala
Neodređeno radno vrijeme uz probni radŽivotopis dostaviti na e-mail adresu: ili pimenim putem na adresu Laguna trade d.o.o. Uvala Soline 1, 22 203 Rogoznica.Poslodavac
Poslodavac: LAGUNA TRADE, d.o.o. za marine, turizam, trgovinu i usluge Kontakt:
  • pisana zamolba: Laguna trade d.o.o.,Uvala Soline 1,22 203 Rogoznic
  • e-mailom:

HZZ