SKLADIŠTAR/SKLADIŠTARKA - DOSTAVLJAČ/DOSTAVLJAČICA

  • Matulji, Primorsko-goranska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
SKLADIŠTAR/SKLADIŠTARKA - DOSTAVLJAČ/DOSTAVLJAČICARadno mjesto
Mjesto rada: MATULJI, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 14.3.2024. Natječaj vrijedi do: 13.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije:
  • zaprimanje robe i kontrola iste
  • priprema robe za otpremu
  • lijepljenje deklaracija
  • utovar, istovar robe, ručno ili korištenjem viličara
Opis posla :
  • uredno vođenje skladišne dokumentacije
  • prijevoz robe do kupaca/dobavljača (tuzemno i inozemno)
  • obrada prijemnih i otpremnih dokumenata
  • sudjelovanje u provedbi redovitih popisa robe na zalihi
  • suradnja s drugim odjelima unutar društva
  • po potrebi svi ostali poslovi vezani uz skladište
  • upravljanje skladišnim prostorom, održavanje čistoće i urednosti
  • preslagivanje robe - optimizacija skladišta
  • pomoć u proizvodnji (po potrebi rad na stroju ili drugi popratni poslovi uz nadzor stručne osobe)
Poslodavac
Poslodavac: JLM - PERKOVIĆ d. o. o. za proizvodnju, trgovinu i inženjering Kontakt:
  • najava na telefon: 051 275121
  • mobitel: 099 2759940