REFERENT U POSLOVNICI RENT A CARA (M/Ž)

  • Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
REFERENT U POSLOVNICI RENT A CARA (M/Ž)Radno mjesto
Mjesto rada: DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada:
  • 2 smjene
  • Rad vikendom i praznikom
  • Smjena - poslijepodne
  • Smjena - prijepodne
Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 14.3.2024. Natječaj vrijedi do: 1.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:Opis poslaOdgovornosti:
- Pružanje izvrsne korisničke podrške putem telefona, e-maila i osobno
- Sastavljanje i upravljanje rezervacijama vozila
- Edukacija klijenata o uslugama i uvjetima najma vozila
- Rješavanje problema i prigovora klijenata na profesionalan i efikasan način
- Suradnja s drugim odjelima kako bi osigurali najbolje iskustvo za klijente
Kvalifikacije:
- Minimum srednje stručne spreme
- Odlične komunikacijske vještine i ljubaznost prema klijentima
- Poznavanje engleskog jezika ( prednost poznavanje više jezika )
- Sposobnost rada u dinamičnom okruženju i pod pritiskom
- Poznavanje rada na računalu i MS Office paketa
- Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- Iskustvo u korisničkoj podršci ili sličnom području je poželjno, ali nije uvjet
Ponuda:
- Stalni radni odnos
- Mogućnost napredovanja u dinamičnoj i rastućoj tvrtki
- Konkurentna primanja i dodatni bonusiPridružite se našem timu i postanite ključni dio naše misije pružanja vrhunske usluge i zadovoljstva naših klijenata!UvjetiStručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna spremaPotrebne godine iskustva: 0-1Jezici: Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Hrvatski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)Vozačka dozvola: BVještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, InternetŠto nudimoVrsta zaposlenja:Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, SezonskiPoslodavac
Poslodavac: TASLAK TRADE, društvo s ograničenom odgovornošću za građevinarstvo i usluge Kontakt:
  • mobitel: 091 3344515