PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA - TRGOVAC/KINJA NA ODJELU OKOVA

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA - TRGOVAC/KINJA NA ODJELU OKOVARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: 2 smjene Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 28.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije:OSNOVNA ZADUŽENJA:
- usluživanje kupaca u prodajnom prostoru i putem telefona/e-maila
- izražene komunikativne i prodajne vještine, ljubaznost i profesionalna interakcija s kupcima
- izvrsno poznavanje asortimana
- odgovornost za blagajnu i novčano poslovanje
- podržavanje marketinških i prodajnih aktivnostiUVJETI:- iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje rada na računalu
- lojalnost, etičnost, dosljednostNUDIMO:- redovita i stimulativna primanja
- stalne edukacije i usavršavanja
- podršku ostalih timova i rukovodstva
- rad u ugodnom i stimulativnom okruženjuLOKACIJAProdajni centar ŽitnjakPoslodavac
Poslodavac: IVERPAN, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu, usluge i zastupanje Kontakt: e-mailom: