KOZMETIČAR/KA

  • Vodice, Šibensko-kninska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 2 mjeseca
  • Jednostavna prijava
KOZMETIČAR/KARadno mjesto
Mjesto rada: VODICE, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 16.2.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestuPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
Strani jezici: Engleski jezik Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo: 6 mjeseci Ostale informacije:
  • Opis poslova:
  • Samostalno izvođenje tretmana njege lica, tretmana tijela, depilacija, manikura i pedikura,
  • Po potrebi samostalno obavljanje rada na recepciji wellnessa
  • Savjetovanje klijenata vezano za proizvode iz maloprodajnog asortimana
Vođenje brige oko urednosti i čistoće radnog prostora i svog osobnog izgleda.Očekivani početak rada - 01.06.2024.Poslodavac
Poslodavac: OLYMPIA VODICE dioničko društvo za ugostiteljstvo, turizam i turistička agencija Kontakt: e-mailom: