KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITETE

  • Kutina, Sisačko-moslavačka
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 19 dana
  • Jednostavna prijava
KONTROLOR/KONTROLORKA KVALITETERadno mjesto
Mjesto rada: KUTINA, SISAČKO-MOSLAVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 8.4.2024. Natječaj vrijedi do: 8.5.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije:UVJETI ZA RADNO MJESTO
  • SSS, VSS, VSŠ tehničkog usmjerenja
  • Poželjno minimalno 2 godine radnog iskustva u odjelu Proizvodnje vozila
  • Vozačka dozvola kategorija B, C
  • Aktivno korištenje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno korištenje programa MS Office
  • Samostalnost i odgovorornost
  • Sklonost rada na terenu
  • Organiziranost, sistematičnost, sposobnost organizacije vremena
  • Savjesnost i pouzdanost
  • Upravljanje nizom aktivnosti istovremeno ili u kratkim rokovima
OPIS POSLOVA
  • Kontrola kvalitete proizvoda prema tehničkom opisu
  • Kontrola šasija, kontrola spremnika
  • Međufazna kontrola
  • Nadzor kontrolne opreme
  • Izrada podloga za kontrolu proizvoda na bazi zakonskih i normativnih akata, kao i na bazi projektne dokumentacije
  • Davanje izvještaja odjelu nabave vezano za reklamacije proizvoda koje je potrebno ispitati u odjelu kontrole
  • Izrada izvještaja voditelju odjela
  • Popunjavanje baze podataka o vozilu
  • Nadzor i odgovornost za izvršenje radova prema zapisniku o defektaži
NUDIMO
  • Kreativno radno okruženje, slobodno iznošenje ideja
  • Rad u rastućoj branši na tržištu unutar mladog i ambicioznog tima
  • Mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
Poslodavac
Poslodavac: ZIEGLER društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju vatrogasnih vozila i opreme Kontakt: e-mailom: