POMOĆNI KUHAR/KUHARICA

  • Rab, Primorsko-goranska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
POMOĆNI KUHAR/KUHARICARadno mjesto
Mjesto rada: RAB, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Zajednički smještaj Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 6.3.2024. Natječaj vrijedi do: 5.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestuPosloprimac
Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine Ostale informacije: Opis posla:
- pomoć u pripremi namirnica i ostali pomoćni poslovi u kuhinji
- održavanje čistoće opreme, inventara i ostalih prostorija
- pomoć ostalom osoblju u kuhinji.Poslodavac
Poslodavac: HOTELI RAB društvo s ograničenom odgovornošću za turizam i ugostiteljstvo Kontakt: e-mailom:

HZZ

Slični poslovi

  • POMOĆNI KUHAR / POMOĆNA KUHARICA

    ADASTRA PORTFOLIO d.o.o. za usluge i savjetovanje

    • Rab, Primorsko-goranska
    POMOĆNI KUHAR / POMOĆNA KUHARICA Radno mjesto Mjesto rada: RAB, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski mogućnost zapošlja…
    • Prije 8 dana
  • CAFFE KUHAR/KUHARICA ZA SPREMANJE DORUČKA

    • Rab, Primorsko-goranska
    CAFFE KUHAR/KUHARICA ZA SPREMANJE DORUČKA Radno mjesto Mjesto rada: RAB, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski Radno vrije…
    • Prije 1 mjesec
    • Jednostavna prijava
  • KUHAR/KUHARICA

    ADASTRA PORTFOLIO d.o.o. za usluge i savjetovanje

    • Rab, Primorsko-goranska
    KUHAR/KUHARICA Radno mjesto Mjesto rada: RAB, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; sezonski mogućnost zapošljavanja umirovljenik…
    • Prije 8 dana