KOMERCIJALIST / KOMERCIJALISTICA ZA SOLARNE ELEKTRANE

  • Split, Splitsko-dalmatinska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
KOMERCIJALIST / KOMERCIJALISTICA ZA SOLARNE ELEKTRANERadno mjesto
Mjesto rada: SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 19.1.2024. Natječaj vrijedi do: 26.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Opis poslova:
- identificiranje potencijalnih kupaca i izgradnja dugoročnih odnosa;
- istraživanje tržišta i analiza konkurencije radi pronalaska novih prodajnih prilika;
- predstavljanje naše tvrtke i solarnih elektrana klijentima;
- proučavanje potreba klijenata i pružanje odgovarajućih rješenja;
- pregovaranje o cijenama, uvjetima prodaje i ugovorima;
- praćenje prodajnih rezultata i izvještavanje o istima;
- suradnja s timom u razvoju prodajnih strategija i marketinških kampanja;
- ispunjavanje zadanih rokova i planova;
- rad u timu;
- organiziranost i dokumentiranost procesa rada.
Uvjeti:
- iskustvo u prodaji fotonaponskih elektrana i izgradnji odnosa s klijentima minimalno 1 godinu;
- poznavanje zakonske procedure za dobivanje potvrde za trajni pogon i teoretskog principa rada solarnih elektrana;
- izvrsne komunikacijske vještine;
- sposobnost prepoznavanja poslovnih prilika;
- pregovaračke vještine i sposobnost zaključivanja prodaje;
- samoinicijativnost i sposobnost rada pod pritiskom;
- poznavanje MS Office alata i drugih poslovnih softvera;
- visoka razina odgovornosti prema radu;
- urednost i preciznost u radu;
- samostalnost u rau;
- timski duh;
- prednost završena škola tehničkog smjera.Poslodavac
Poslodavac: INOVAPRO društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje, inženjering i konzalting Kontakt: e-mailom: