ELEKTRONIČAR/KA

HUST d.o.o. za proizvodnju, usluge i trgovinu

  • Sveta Nedelja, Zagrebačka
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
  • Jednostavna prijava
ELEKTRONIČAR/KARadno mjesto
Mjesto rada: SVETA NEDELJA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 13.3.2024. Natječaj vrijedi do: 15.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije:Opis posla:
  • RAD U RADIONICI (Sveta Nedelja)
  • izrada razglasnih centrala
  • izrada i ispitivanje audio i video sustava te sustava multimedije
  • POVREMENI RAD NA TERENU:
  • montaža audio video opreme (hoteli, škole, sportski objekti..)
  • ispitivanje postavljenog audio i video sustava te sustava multimedije
  • puštanje u rad ispitanog sustava
Uvjeti:
  • SSS elektro smjera, u obzir dolaze elektroničari/ke i elektroni
  • obavezno radno iskustvo na istim ili srodnim poslovima min. 2 godine
  • fizičku spremnost za rad na visini
  • visok stupanj odgovornosti, proaktivnost i samostalnost u radu
  • pozitivan radni stav, produktivna i timska komunikacija unutar tima
  • vozačka dozvola B kategorije
Poslodavac nudi:
  • ugovor na određeno/neodređeno vrijeme s probnim rokom u stabilnoj firmi
  • mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja te stjecanje novih znanja
  • paket stimulativnih primanja (uskrsnica, regres, božićnica)
Poslodavac
Poslodavac: HUST d.o.o. za proizvodnju, usluge i trgovinu Kontakt: e-mailom: