PRODAVAČ / PRODAVAČICA

  • Ludbreg, Varaždinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
PRODAVAČ / PRODAVAČICARadno mjesto
Mjesto rada: POLJANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 13.3.2024. Natječaj vrijedi do: 13.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • rad sa računalnom kasom-računalna baza
Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Opis poslova:
  • prodaja instalacijskih materijala i sanitarne opreme
  • rad na blagajni i pomoć kupcima prilikom kupnje
  • izrada narudžbi za dobavljače
  • izrada ponuda za kupce
  • praćenje interne dokumentacije
  • vođenje papira
Uvjeti:
  • srednja stručna sprema
  • minimalno jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • iskustvo rada na PC blagajni i POS uređajima
  • poznavanje instalacijskih i građevinskih materijala te sanitarne opreme
  • poznavanje blagajničkog i skladišnog poslovanja
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • samostalnost i odgovornost u organizaciji i radu
  • razvijene komunikacijske i prodajne vještine
Mogućnost stalnog zaposlenja.Poslodavac
Poslodavac: "JAGIĆ" OBRT ZA TERMOTEHNIČKE INSTALACIJE, GRAĐEVINARSTVO I TRGOVINU-Stjepan Jagić, Poljanec, Varaždinska 146 Kontakt:
  • osobni dolazak: VARAŽDINSKA 146, POLJANEC, 42230 LUDBREG
  • najava na telefon: 042 673365
  • mobitel: 098 267663 091 1267674
  • pisana zamolba: Varaždinska 146, Poljanec, 42230 Ludbreg
  • e-mailom:

HZZ