PRODAJNI PREDSTAVNIK / PRODAJNA PREDSTAVNICA

WAM ADRIA d.o.o. za trgovinu

  • Breznički Hum, Varaždinska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
PRODAJNI PREDSTAVNIK / PRODAJNA PREDSTAVNICARadno mjesto
Mjesto rada: BREZNIČKI HUM, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 29.2.2024. Natječaj vrijedi do: 29.3.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: OPIS POSLA:
  • Prodaja na području bivše Jugoslavije i Albanije, stjecanje novih klijenata i razvoj postojećih.
  • Konkretne aktivnosti će uključivati:
  • • Analiza upita klijenata i priprema ponuda
  • • Prikupljanje narudžbi klijenata
  • • Istraživanje tržišta i pronalaženje novih potencijalnih klijenata
  • • Briga o kupcima (posjeti i sl.)
UVJETI:
  • • Srednjoškolsko ili visoko obrazovanje
  • • Sposobnost samostalnog upravljanja različitim poslovima i organiziranja rada
  • • Dobre međuljudske i komunikacijske vještine
  • • Sklonost radu u području industrijskih strojeva (strojarska industrija)
  • • Poznavanje MS softvera; iskustvo s ERP sustavima je plus
  • • Vozačka dozvola B kategorije
Potrebno je dobro poznavanje engleskog jezika.
  • ŠTO NUDIMO:
  • • Atraktivan financijski paket i bonus shema
  • • Mogućnost da budete dio vođe međunarodne grupe u svom sektoru
  • • Prilika za osobni i profesionalni razvoj
  • • Rad s međunarodnim klijentima i projektima
Radno iskustvo poželjno, ali nije uvjet. Postoji mogućnost zapošljavanja pripravnika.Postoji mogućnost korištenja mjera aktivne politike zapošljavanja.Za uspješnu kandidaturu poslati zamolbu i životopis na engleskom jeziku.Poslodavac