RADNIK / RADNICA U PROIZVODNJI

  • Solin, Splitsko-dalmatinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
RADNIK / RADNICA U PROIZVODNJIRadno mjesto
Mjesto rada: SOLIN, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 20.3.2024. Natječaj vrijedi do: 2.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Potrebna/poželjna znanja i vještine kandidata:
  • Tehnička sklonost kandidata
  • Osnovno poznavanje čitanja i izrade nacrta
  • Osnovno poznavanje rada sa preciznim mjernim alatima i uređajima
  • Razvijene radne, stručne i organizacijske sposobnosti
  • Sklonosti k učenju novih tehnologija u struci
  • Visok osjećaj odgovornosti prema poslu te preciznost u radu
  • Poželjno znanje engleskog (nije uvjet)
  • Poželjno znanje microsoft office paketa
  • Samostalnost u individualnom radu, a prilagodljivost u timu
Prednost će imati kandidati koji imaju dobro iskustvo ili iskustvo u osnovama rada:
  • Tokarskog stroja/strojne obrade
  • Zavarivanja
Opis poslova:
  • Rad na hidrauličkim prešama za vulkanizaciju gume
  • Rad s ručnim i pogonjenim alatima (ručna bušilica, brusilica, odvijač i sl.)
  • Sudjelovanje u razvoju novih proizvoda i usvajanju novih tehnologija u svom i komplementarnim poslovima
  • Ostali radionički poslovi
Što tražimo:
  • Stabilna i organizirana osobu željna učenja novih tehnologija
  • Osobu koja uvijek želi više i napredovanje je svakodnevna rutina
  • Osobu s namjerom dugoročnog stalnog zaposlenja
Što nudimo:
Dinamičko i kreativno radno okruženje
Rad u ugodnoj i prijateljskoj radnoj okolini
Mogućnost osobnog razvoja i napretka
Sigurni radni uvjeti
Rad u novom proizvodnom centru na dračevcu kod solina
Isplata božićnica
Isplata motivacijskih nagrada prema učinku i razvoju zaposlenika
Financijska naknada za prijevozPlaća:
Razina plaće ovisna o znanju, iskustvu, inicijativi i inovativnosti odabranog kandidata
Ovisno o napredku kandidata i uloženom trudu povećanje plaće jednom godišnjeUz prijavu na natječaj kandidati su dužni dostaviti:
- životopis s popisom i opisom dosadašnjih poslova
-kopiju e-radnje knjižicePoslodavac
Poslodavac: GUMIS za proizvodnju, usluge i trgovinu, društvo s ograničenom odgovornošću Kontakt: e-mailom: