SAMOSTALNI KNJIGOVOĐA / KNJIGOVOTKINJA RAČUNOVOĐA

  • Split, Splitsko-dalmatinska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 22 dana
  • Jednostavna prijava
SAMOSTALNI KNJIGOVOĐA / KNJIGOVOTKINJA RAČUNOVOĐARadno mjesto
Mjesto rada: SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 5.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 4 godine Ostale informacije: Opis poslova:
  • Knjiženje računa - URA i IRA
  • Knjiženje bankovnih izvoda
  • JOPPD obrasci - kontrola i slanje
  • Obračun plaća
  • Izdavanje računa
  • Obračun terenskih dodataka i putnih naloga
  • Prijava/odjava radnika
  • Odluke o isplatama plaća
  • Bolovanja
  • Refundacije liječničkih pregleda
  • Evidencija osnovnih sredstava, materijalne i nematerijalne imovine
  • Obračun PDV-a
  • Obračun amortizacije
  • Usklađivanje računovodstvenih stavki s kupcima, dobavljačima i Poreznom upravom
  • Vođenje i obračun blagajne
  • Priprema bilance, računa dobiti i gubitka, te poreznih izvješća
  • Izrada završnog računa, godišnjih izvješća, kao i statističkih, poreznih i svih zakonski propisanih izvješća
  • Praćenje propisa i stručne literature te pravilna primjena zakonskih propisa iz područja računovodstva i financija
  • Računovodstveni poslovi vezani uz transakcije s inozemnim i tuzemnim kupcima i dobavljačima u skladu sa zakonom i računovodstvenim politikama
  • Samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
Uvjeti:
- poznavanje računovodstvenih načela
- odgovornost, organiziranost, temeljitost i pedantnost u rješavanju zadataka
- poštivanje zadanih rokova
- odlično poznavanje rada na računalu - Word, Excel, Outlook, Internet
- pozitivan pristup radnim zadacima i brzo prilagođavanje timskom radu.Poslodavac
Poslodavac: GEO LINE SYSTEMS društvo s ograničenom odgovornošću, za građenje i usluge Kontakt: e-mailom:

HZZ