VOZAČ / VOZAČICA DOSTAVLJAČ

  • Split, Splitsko-dalmatinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
VOZAČ / VOZAČICA DOSTAVLJAČRadno mjesto
Mjesto rada: SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 25.3.2024. Natječaj vrijedi do: 10.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Ostale informacije: Opis poslova:
-dostava robe kupcima u skladu sa dogovorenim rutama i planiranim vremenom isporuke, prijevoz i isporuka robe između skladišta društva, kvalitativna i kvantitativna kontrola robe pri preuzimanju i isporuci te provjera popratne dokumentacije, pomoć pri utovaru i istovaru robe, vođenje putnih naloga za vozilo.
Uvjeti:
- KV vozač, vozačka dozvola B i C kategorije, savjesnost i ustrajnost, točnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu.Poslodavac
Poslodavac: BIBERONS d.o.o. za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu Kontakt:
  • mobitel: 099 8357159
  • e-mailom:

HZZ