MEHANIČAR / MEHANIČARKA ZA POPRAVAK MOTORNIH VOZILA

  • Hvar, Splitsko-dalmatinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 16 dana
MEHANIČAR / MEHANIČARKA ZA POPRAVAK MOTORNIH VOZILARadno mjesto
Mjesto rada: HVAR, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja:
  • Na određeno; sezonski
  • mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada:
  • 2 smjene
  • Dvokratno radno vrijeme
Smještaj: Samački smještaj Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 12.4.2024. Natječaj vrijedi do: 12.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Osnovna škola niži razredi
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije: Opis posla: Real Hvar, tvrtka za najam vozila u gradu Hvaru (automobila, skutera i quadova), trenutno traži iskusnog mehaničara za popravak i održavanje motornih vozila i/ili referenta za rad u sezoni, u periodu od 01.05. do 01.11.Ako voliš motorna vozila, posjeduješ vozačku dozvolu B kategorije, te vladaš engleskim jezikom, a pritom si vješt u popravcima motornih vozila, možda smo upravo tebi namijenili mjesto u našem timu!
Opis posla obuhvaća:
  • Upravljanje procesom pripreme, iznajmljivanja i povrata vozila.
  • Učinkovita komunikacija s klijentima i aktivna prodaja dodatnih proizvoda i usluga.
  • Briga o potrebama, zahtjevima i zadovoljstvu klijenata.
  • Popravak i održavanje motornih vozila.
Što nudimo:
  • Slobodan dan jednom tjedno (četiri dana mjesečno).
  • Osiguran i plaćen privatni smještaj u neposrednoj blizini radnog mjesta.
  • Rad na određeno s mogućnošću stalnog sezonskog zaposlenja.
  • Priliku za rad u dinamičnom i prodajnom okruženju.
  • Stimulativna primanja.
  • Vozilo za lakši prijevoz na posao i natrag.
Od tebe očekujemo:
  • Dobar nivo engleskog jezika.
  • Profesionalnost i odgovornost u radu.
  • Marljivost, fleksibilnost i timski rad.
  • Dobre komunikacijske i interakcijske vještine.
  • Vozačku dozvolu B kategorije (prednost će imati kandidati s kategorijama A1 ili višim).
  • Dobro iskustvo u popravljanju i održavanju motornih vozila, uz želju za daljnjim usavršavanjem.
Poslodavac
Poslodavac: REALHVAR, obrt za usluge vl. Kristijan Tandara, Hvar, Ulica Vanđele Božitković 22 Kontakt:
  • mobitel: 095 7373477