VODITELJ / VODITELJICA DOMAĆINSTVA

FANAT d.o.o. za ugostiteljstvo

  • Split, Splitsko-dalmatinska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 24 dana
  • Jednostavna prijava
VODITELJ / VODITELJICA DOMAĆINSTVARadno mjesto
Mjesto rada: SPLIT, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 3.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije: Opis poslova:
- osiguravanje učinkovitog rada odjela
- redovito praćenje i izvjestavanje direktora o utrošenim materijalima za rad u svrhu kontrole troškova
- aktivno sudjelovanje u svakodnevnim poslovima domačinstva u hotelu
- aktivna komunikacija s drugim odjelima
- motiviranje radnika i ostvarivanje pozitivne atmosfere u odjelu
- upoznavanje novih radnika sa standardnim operativnim procesima u odjelu
- pravovremeno naručivanje robe i sredstava neophodnih za rad odjela.
Uvjeti:
- temeljitost , pedantnost,proaktivnost, organiziranost
- iskustvo vođenja tima.Poslodavac
Poslodavac: FANAT d.o.o. za ugostiteljstvo Kontakt: e-mailom: