KONOBAR/KONOBARICA

STAR TURIST d.o.o. za trgovinu, putnicka agencija

  • Karlovac, Karlovačka
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 22 dana
  • Jednostavna prijava
KONOBAR/KONOBARICARadno mjesto
Mjesto rada: KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 8.2.2024. Natječaj vrijedi do: 25.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije:Opis posla :
- posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima
- komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka
- vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije
- organizacija stolova i primanje narudžbi
- postavljanje i apserviranje stolova u restoranu
- briga o željama i potrebama gostiju
- vrši pripremne i završne radove u restoranu
- brine o čistoći opreme, inventara i prostoraUvjeti:
- točnost i urednost
- poželjno poznavanje vina, raznovrsnih cocktaila i rad na baru
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
- sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
- spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina
- gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu
- fleksibilnost, kreativnost
- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
- potrebno radno iskustvo: 2 godine rada u restoranima,hotelima,pansionima
- stručna sprema: SSS
-strani jezik: engleski
mjesto rada:
hotel Florian&Godler 4* u Karlovcu, u odjelu restorana tražimo stručnu i odgovornu osobu koja se želi pridružiti našem timuPoslodavac
Poslodavac: STAR TURIST d.o.o. za trgovinu, putnička agencija Kontakt:
  • mobitel: 091 6456008
  • pisana zamolba: Star turist d.o.o., Banija 15, Karlovac