ZAVARIVAČ/ ICA

  • Valpovo, Osječko-baranjska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
ZAVARIVAČ/ ICARadno mjesto
Mjesto rada: VALPOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 10 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 14.3.2024. Natječaj vrijedi do: 13.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova :
  • MIG/MAG, REL, TIG/WIG elektrolučno zavarivanje i navarivanje
  • Prema potrebi proizvodnje i tehnologije, polaganje atesta zavarivanja te izrade atesta postupka za traženi postupak i tehnologiju zavarivanja u skladu s mogućnostima izvedbe od strane radnika
  • Autogeno ručno rezanje, zavarivanje i navarivanje
  • Rukovanje plinskim gorionikom u svrhu predgrijavanja i/ili dogrijavanja konstrukcije u svrhu zavarivanja, ravnanja te ostalih postupaka propisanih tehnologijom
  • Rukovanje svim ručnim alatima, strojevima i napravama za mehaničko stezanje, pozicioniranje, zavarivanje, brušenje, rezanje limova, oblikovanje limova, rezanje cijevi, oblikovanje cijevi, čišćenje i završnu obradu konstrukcija i proizvoda rada
  • Rukovanje mjernim sredstvima te uređajima za tlačno ispitivanje proizvoda rada
  • Proučavanje radne dokumentacije prije obavljana posla, znanje čitanja nacrta i sastavljanje pozicija prema nacrtima i tehnološkim uputama
  • Rukovanje platformom i skelom za rad na visini
  • Održavanje sigurne i čiste radne okoline u skladu sa postupcima, pravilima i propisima
Poslodavac nudi :
  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • mogućnost neprestanog učenja i usavršavanja
  • dodaci na plaću (uskrsnica, regres, božićnica i bonus)
  • naknada za prijevoz u cijelosti
  • rad u novoizgrađenom i suvremenom pogonu
Uvjeti * KV, SSS strojarskog usmjerenja
  • Prednost osobama s radnim iskustvom
Poslati životopis na: posao@hf-group.comPoslodavac
Poslodavac: Harburg-Freudenberger Belišće, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju strojeva Kontakt: e-mailom: