RUKOVATELJ/RUKOVATELJICA NA LJEPILU

  • Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
  • Jednostavna prijava
RUKOVATELJ/RUKOVATELJICA NA LJEPILURadno mjesto
Mjesto rada: BJELOVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada:
  • 3i smjene
  • Noćni rad
  • Rad vikendom i praznikom
Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Bez naknade Natječaj vrijedi od: 15.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Vozački ispit: Kategorija B Ostale informacije: Opis posla:
- priprema ljepila
- praćenje doziranja parafinske emulzije
- rukovanje sklopom strojeva
- čišćenje odvodnog kanala i taložnice
- praćenje kvalitete iverja
- evidencija ulaza, izlaza i potrošnje komponenata
- istovar kemikalija
- kontrola rada linija
- zamjena rukovatelja na proizvodnoj linijiUvjeti:
- SSS
- aktivno služenje tehničkom dokumentacijom
- osposobljavanje za zvanje vatrogasca - prednost
- spremnost na timski rad
- vozačka dozvola B kategorijePoslodavac
Poslodavac: Kronospan CRO društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju iverice Kontakt: e-mailom: