REFERENT/ICA U POSLOVNICI RENT A CAR-A

FLEET4RENT d.o.o. za usluge

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
REFERENT/ICA U POSLOVNICI RENT A CAR-ARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 12.4.2024. Natječaj vrijedi do: 11.5.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis posla:
  • Upravljanje procesom pripreme, iznajmljivanja i vraćanja vozila
  • Učinkovito komuniciranje s klijentima i aktivna prodaja dodatnih proizvoda i usluga
  • Stručno savjetovanje za sva vozila i usluge koje se nude
  • Briga o potrebama, zahtjevima i zadovoljstvu klijenata
  • Korisnička podrška putem telefona i e-maila
  • Odgovornost za poštivanje i provedbu standarda kvalitete rada u društvu
  • Ostali dodijeljeni poslovi sukladno poslovnim potrebama
Uvjeti:
  • SSS / VŠS / VSS
  • Prednost iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika (dodatni jezik prednost)
  • Sposobnost praćenja unaprijed definiranih procesa, usluga i prodaje
  • Dobre organizacijske sposobnosti
  • Spremnost za radom u dinamičnom i prodajnom okruženju
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač minimalno dvije godine
  • Nekažnjavan
Poslodavac nudi:
  • Sezonski rad i rad na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • Priliku za rad u inovativnom i dinamičnom okruženju
  • Interne edukacije
  • Stimulativna primanja
Poslodavac