Savjetnik za tehničku podršku i prodaju (m/ž)

Electus DGS

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 19 dana
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje u Hrvatskoj.S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, za našeg klijenta, Hrvatski Telekom, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu koju zanimaju moderne telekomunikacijske tehnologije za rad na poziciji:Savjetnik za tehničku podršku i prodaju (m/ž)(Zagreb)Nudimo:
  • ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • kvartalne bonuse na plaću
  • naknadu za topli obrok i prijevoz
  • mogućnost povremenog rada od doma
  • program nagrađivanja „Preporuči novog kolegu”
  • slobodan prvi dan škole za roditelje prvašića
  • osigurane online edukacije i razvojni programi
Opis posla:
  • zaprimanje i rješavanje tehničkih poteškoća u korištenju usluga i proizvoda
  • odgovaranje na upite o uslugama i proizvodima putem telefona
  • kreiranje prodajnih ponuda i prodaja usluga
Uvjeti:
  • minimalno SSS
  • odlično razvijene računalne vještine (MS Office)
  • interes prema naprednim tehnologijama
  • komunikativnost i odgovornost
Ako voliš telefonirati i uz to želiš raditi u prodaji, možeš se prijaviti putem linka za prijavu.Više informacija o natječaju možete dobiti slanjem upita na e-mail adresu ili na kontakt broj: +385 91 619 3900Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Electus DGS