Pomoćni radnik na odjelu finalizacije

Manpower

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 30 dana
MJESTO RADA: Zagreb (istok)OPIS POSLA:
pranje i dezinficiranje tehnoloških linija
osiguravanje reda, čistoće i discipline na tehnološkoj liniji
punjenje, brojenje, pakiranje, ljepljenje u procesu proizvodnje
priprema i dostava ambalaže i repromaterijala
utovar-istovar robe
pridržavanje mjera zaštite na radu i upotrebe osobnih zaštitnih sredstava
obavljanje svih ostalih poslova prema nalogu neposrednog rukovoditeljaUVJETI:
NKV/SSS
Spremnost za rad u tri smjene
Iskustvo rada u proizvodnji (nije uvjet)
Marljivost, pouzdanost i odgovornostPOGODNOSTI:
mjesečni bonusi
dodaci za smjenski rad
dodatak za topli obrok
plaćeni troškovi prijevoza
mogućnost zaposlenja na neodređeno

Manpower