SOBOSLIKAR/ICA-LIČILAC/LIČITELJICA

SUHOMONT D.O.O. ZA GRADITELJSTVO

  • Vinkovci, Vukovarsko-srijemska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
SOBOSLIKAR/ICA-LIČILAC/LIČITELJICARadno mjesto
Mjesto rada: VINKOVCI, VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 2 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 28.3.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije:Opis posla:
  • pripremanje zidova za bojanje struganjem, čišćenjem i izravnavanjem
  • bojanje unutarnjih i vanjskih zidova
  • ostali soboslikarski poslovi
Uvjeti:
  • relevantno radno iskustvo
Poslodavac
Poslodavac: SUHOMONT D.O.O. ZA GRADITELJSTVO Kontakt:
  • osobni dolazak: H.V. HRVATINIĆA 118/A, VINKOVCI
  • mobitel: 099 2179801