Marketing data analyst

Studenac

  • Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 13 dana
  • Jednostavna prijava
Opis posla:
  • izrada dashboarda, izvještaja i vizualizacije, odnosno grafičkog prikaza rezultata
  • izrada i isporuka analiza i izvještaja, uključujući interpretaciju istih, prema uputama ili postojećim predlošcima
  • osiguravanje pravovremene dostupnosti podataka
  • osiguravanje točnosti prikupljenih podataka i izvještaja
Od Vas očekujemo:
  • razina obrazovanja VSS
  • izražene analitičke sposobnosti
  • osnovno razumijevanje principa maloprodaje, sistema lojalnosti i istraživanja tržišta
  • izuzetna usmjerenost na detalje i multitasking
  • sposobnost samostalnog rada i rada u timu
  • visoka sposobnost određivanja prioriteta, upravljanje vremenom i zadacima, sistematičnost
  • prednost je poznavanje osnovnih tehnika anketiranja i poznavanje statističkih metoda
Nudimo Vam:
  • stimulativna primanja
  • stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
  • onboarding program
  • kontinuirani razvoj kompetencija kroz edukacije
  • podršku od strane kolega i voditelja te ugodnu radnu atmosferu
  • mogućnost za doprinos i iskustvo u razvoju kompanije

Studenac