ADMINISTRATOR/ICA

  • Susedgrad, Zagreb
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 22 dana
  • Jednostavna prijava
ADMINISTRATOR/ICARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB-SUSEDGRAD Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 5.4.2024. Natječaj vrijedi do: 4.5.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 3 godine Ostale informacije: Uvjeti:
- VSS / VŠS / SSS općeg, društvenog ili ekonomskog usmjerenja
- Organizacijske, analitičke i komunikacijske vještine
- Vozačka dozvola B kategorije
- 3 godina radnog iskustva na sličnim pozicijama
Opis posla:
- Posao u sjedištu i/ili poslovnici tvrtke, po potrebi posao na terenu
- Prijava i odjava zaposlenika
- Priprema ugovora o radu, dodatka ugovora i vezane dokumentacije
- Vođenje evidencije o zaposlenicima (radni sati, godišnji odmori, slobodni dani itd.) - pregled i kontrola
nesenih podataka
- Vođenje dokumentacije zaposlenika
- Zaprimanje i evidentiranje putnih naloga
- Izrada novih ugovora, aneksa itd.
- Ostali kadrovski poslovi
- Zaprimanje ulaznih računa, sortiranje i povezivanje s RN, provjera ispravnosti elemenata računa, priprema
računa za ovjeru i likvidaturu, kopiranje na A4, skeniranje i unos u računovodstveni program (priprema za
knjiženje)
- Po nalogu voditelja gradilišta izrada izlaznih računa i slanje računa i e-računa
- Praćenje otvorenih stavki kupaca i dobavljača, izvještavanje
- Praćenje naplate potraživanja i kontaktiranje klijenata
- Analiza financijskih rezultata tvrtke, odjela i zaposlenika na mjesečnoj bazi
- Praćenje i kontrola prihoda i rashoda
- Komunikacija s knjigovodstvenim servisom, bankama i osiguranjima, servisom za čišćenje
- Vodi inventuru opreme, osnovnih sredstva, sitnog inventara
- Zaprimanje stranaka
- Organizacija internih i eksternih sastanaka
- Ostali poslovi vezani u okviru stručnosti i radnog iskustva te drugi poslovi po nalogu članova društva
poslodavac nudi:
- Osobno računalo, mobitel
- Službeni ili privatni automobil (po potrebi)Poslodavac
Poslodavac: KARST društvo s ograničenom odgovornošću za geotehničke radove Kontakt: e-mailom: