INŽENJER/KA - VODITELJ/ICA GRADILIŠTA

  • Osječko-baranjska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
INŽENJER/KA - VODITELJ/ICA GRADILIŠTARadno mjesto
Mjesto rada: JELISAVAC, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 15.3.2024. Natječaj vrijedi do: 15.5.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike
  • autocad
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 1 godinu Ostale informacije: Opis poslova:
Izrada privremenih situacija i građevinske knjige, praćenje i kontrola svih troškova gradilišta.Izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru - organizacija i kotrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova, vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige.Odgovornost za cjelovitost i međusobnu usklađenost radova, proučavanje cjelokupne tehničke dokumentacije.Poslodavac
Poslodavac: ŠTEFIČEK GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge Kontakt:
  • pisana zamolba: Jelisavac, B.I.Slovak 5d