KNJIGOVOĐA-RAČUNOVOĐA/KNJIGOVOTKINJA-RAČUNOVOTKINJA

  • Petrijanec, Varaždinska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 17 dana
KNJIGOVOĐA-RAČUNOVOĐA/KNJIGOVOTKINJA-RAČUNOVOTKINJARadno mjesto
Mjesto rada: PETRIJANEC, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 10.4.2024. Natječaj vrijedi do: 24.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: 3 godine Ostale informacije: Opis poslova:
  • samostalno obavljanje knjigovodstvenih poslova
  • knjiženje, sastavljanje, knjigovodstvenih isprava i vođenje poslovnih knjiga
  • kontrola i knjiženje ulaznih i izlaznih računa, bankovnih izvoda, kompenzacija i temeljnica
  • vođenje pomoćnih knjiga (evidencije kupaca i dobavljača, knjige blagajne, evidencije osnovnih sredstva, kontrola i usklađivanje s Glavnom knjigom)
  • asistiranje u vođenju posebnih evidencija te sastavljanju i podnošenju prijava, izvješća i potvrda u skladu sa zakonskim propisima o PDV-u, porezu na dohodak i porezu na dobit
  • knjiženje, kontrola i usklađivanje knjigovodstvenih stanja robno, materijalno, maloprodaja i kooperacija
  • obračun proizvodnje, priprema inventura skladišta materijalno, robno i maloprodaja
  • obračun putnih naloga
  • praćenje, fakturiranje i tarifiranje transportnih usluga
  • asistiranje u prikupljanju i obradi financijskih podataka za statističke i porezne potrebe, potrebe poslovnih banaka i sl.
  • asistiranje u sastavljanju izvješća za potrebe upravljanja
  • asistiranje u pripremi i sastavljanju godišnjih financijskih izvještaja
  • sudjelovanje u redovnoj godišnjoj zakonskoj reviziji
  • praćenje važećih zakonskih standarda i propisa
  • ostali operativni zadaci u okviru poslovanja odjela računovodstva
  • drugi poslovi u skladu sa stručnom spremom i sposobnostima po nalogu rukovoditelja i direktora
Uvjeti:
  • SSS/VŠS/VSS, ekonomski smjer s naglaskom na financije i računovodstvo
  • poželjno radno iskustvo najmanje 3 godine na istim računovodstveno-knjigovodstvenim poslovima
  • poznavanje standarda financijskog izvještavanja i poreznih propisa
  • napredno korištenje MS Office paket programa
  • točnost i preciznost, samostalnost, savjesnost i odgovornost u radu
  • prednost: iskustvo s proizvodnim knjigovodstvom
  • vozačka dozvola B kategorije
Mogućnost stalnog zaposlenja.Poslodavac
Poslodavac: FANON društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu Kontakt:
  • pisana zamolba: Vladimira Nazora 126, 42206 Petrijanec