VIŠI ASISTENT / VIŠA ASISTENTICA ZA RAD NA PROJEKTU

SVEUCILISTE U RIJECI MEDICINSKI FAKULTET

  • Rijeka, Primorsko-goranska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
VIŠI ASISTENT / VIŠA ASISTENTICA ZA RAD NA PROJEKTURadno mjesto
Mjesto rada: RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 12.4.2024. Natječaj vrijedi do: 13.5.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja: Fakultet, akademija, magisterij, doktorat Strani jezici: Engleski jezik Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
- obavljanje znanstvenoistraživačkog rada na projektu "Translacijska istraživanja na doniranim humanim uzorcima"Medicinski fakultet u Rijeci, raspisuje
N A T J E Č A J
za izbor na suradničko radno mjesto viši asistent (m/ž) za rad na projektu "Translacijska istraživanja na doniranim humanim uzorcima" na Zavodu za mikrobiologiju i parazitologiju Medicinskog fakulteta u Rijeci, 1 izvršitelj, s punim radnim vremenom, na određeno vrijeme od 12 mjeseci.
UVJETI:
  • Razina 8.2 - iz interdisciplinarnog područja znanosti ili iz područja biomedicine i zdravstva,
  • poznavanje rada na računalu,
  • izvrsno znanje engleskog jezika,
  • iskustvo rada u znanstveno-istraživačkom laboratoriju.
DODATNI UVJETI:
  • sudjelovanje u znanstveno-istraživačkom radu, objavljeni radovi, osobna izlaganja na znanstvenim konferencijama.
Uz prijavu na natječaj prilaže se: životopis i dokazi o ispunjavanju uvjeta.
Prijave na natječaj mogu dostaviti osobe oba spola (članak 13. stavak 2. Zakona o ravnopravnosti spolova, NN 82/08, 69/17).
Prijavom na natječaj kandidat daje privolu da se svi njegovi osobni podaci sadržani u natječajnoj dokumentaciji prikupljaju i obrađuju u svrhu provedbe natječaja u skladu s propisima koji uređuju zaštitu osnovnih podataka.
Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju po Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji ( ), Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( ), dužni su se uz prijavu na natječaj pozvati na to pravo, te priložiti dokaze o ispunjavanju tih uvjeta.
Fakultet zadržava pravo da prije donošenja odluke, s kandidatima koji podnesu pravovremenu i urednu prijavu te ispunjavaju formalne uvjete natječaja provede provjeru znanja i vještina testiranjem i/ili intervjuom. O održavanju testiranja i/ili intervjua kandidati će biti pravodobno obaviješteni. Ukoliko kandidat ne pristupi provjeri, smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj. Fakultet zadržava pravo da ne izvrši izbor niti jednog kandidata na natječaj.
Kandidati kojima hrvatski jezik nije materinji jezik moraju priložiti dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (razina B2) prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike. Kandidati koji su stekli obrazovanje izvan Republike Hrvatske, moraju dostaviti rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije.
Rok za podnošenje prijava je 30 dana od objave natječaja u "Narodnim novinama". Prijave se podnose putem elektroničke pošte , s naznakom „Zavod za mikrobiologiju i parazitologiju - natječaj za višeg asistenta na projektu“.
Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.Poslodavac
Poslodavac: SVEUČILIŠTE U RIJECI MEDICINSKI FAKULTET Kontakt: e-mailom: