ASISTENT/ICA U PRODAJI I MARKETINGU

COMTERRA d.o.o. za trgovinu i usluge

  • Samobor, Zagrebačka
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 7 dana
  • Jednostavna prijava
ASISTENT/ICA U PRODAJI I MARKETINGURadno mjesto
Mjesto rada: SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 5.3.2024. Natječaj vrijedi do: 18.5.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Terenski radPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
Strani jezici: Engleski jezik Informatička znanja:Potrebno napredno poznavanje informatike
  • excel
  • osnove korištenja računala u Windows okruženju
  • word
  • internet
  • ostalo
  • powerpoint
  • grafički dizajner
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis posla:
  • Planiranje, kreiranje, optimizacija i plasiranje sadržaja za društvene mreže, web stranice i ostale medije oglašavanja
  • Osmišljavanje i pisanje promotivnih tekstova, članaka i newslettera
  • Pisanje sadržaja na web stranicama
  • Praćenje, izvještavanje i ažuriranje točnosti informacija, cijena i sadržaja na web stranicama
  • Prepoznavanje mogućnosti i poboljšanja na web stranicama, proizvodima i društvenima medijima
  • Praćenje i osiguranje dosljednosti vizualnog identiteta
  • Osmisljavanje i kreiranje marketing kampanja
  • Razvoj marketinških materijala: dizajniranje letaka, brošura, plakata i drugih marketinških i promotivnih materijala u svrhu promocije
  • Priprema tiskanih materijala: osiguranje da su svi tiskani materijali dizajnirani profesionalno i u skladu sa grafičkim standardima
  • Fotografiranje i obrada: obrada fotografija radi poboljšanja vizualne prezentacije na marketinškim materijalima i web stranici
  • Održavanje web stranica kako bi se osigurala dosljednost i ažurnost