MEHANIČAR / MEHANIČARKA U ODRŽAVANJU

  • Beli Manastir, Osječko-baranjska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
  • Jednostavna prijava
MEHANIČAR / MEHANIČARKA U ODRŽAVANJURadno mjesto
Mjesto rada: BELI MANASTIR, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 6.3.2024. Natječaj vrijedi do: 20.3.2024.Posloprimac
Razina obrazovanja:
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: 6 mjeseci Ostale informacije:Opis poslova:
  • održavanje strojeva i strojnih dijelova
  • briga o preventinom održavanju
  • podešavanje optimalnih parametara na presama i aparatima za zavarivanje
  • sudjelovanje u izradi metalnih konstrukcija prema nacrtima i skicama
Uvjeti:
  • završena srednja škola tehničke struke
  • iskustvo na istim ili sličnim poslovima je poželjno, ali nije uvjet
  • poznavanje rada na računalu
  • poželjno je imati položen ispit za viličaristu, no nije uvjet
  • visoka razina odgovornosti, organiziranosti i profesionalnosti
  • komunikativnost i sklonost timskom radu u dinamičnoj okolini
Poslodavac
Poslodavac: STARCO BELI MANASTIR, društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu Kontakt: e-mailom: