PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CA

  • Darda, Osječko-baranjska
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 23 dana
  • Jednostavna prijava
PRODAJNI/A PREDSTAVNIK/CARadno mjesto
Mjesto rada: ZAGREB Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: Djelomično Natječaj vrijedi od: 4.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo: 2 godine Ostale informacije: Opis posla:
  • Planiranje, organiziranje i provođenje prodajnih aktivnosti
  • Kreiranje novih i održavanje postojećih dugoročnih odnosa s klijentima
  • Educiranje i informiranje potencijalnih klijenata o proizvodima
  • Analiziranje poslovnog okruženja i situacije na tržištu
  • Zaprimanje upita i izrada analize upita
  • Izrada ponude po zaprimljenom upitu (izlazak na objekt prije davanja ponude, ovisno o potrebama)
  • Kontinuirana komunikacija i sastanci s klijentom tijekom izrade ponude i trajanja projekta
  • Koordinacija s drugim odijelima u fazi izrade ponude
  • Ispunjavanje troškovnika sa detaljnim opisima stavki
  • Rekapitulacija i kontrola ponude
  • Izmjera objekata prema potrebi
  • Izrada dokumenata u programu (ponuda, potvrda narudžbe, računi, interni dokumenti)
  • Praćenje isporuke robe
  • Praćenje reklamacija sa terena
  • Ažurno unošenje podataka o poslovnim prilikama i realizaciji projekata u CRM programu
  • Praćenje isplativosti projekta i postkalkulacija projekta
  • Izrada tjednog izvještaja
  • Posjet specijaliziranim sajmovima
  • Izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način
  • Temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova
  • Izražene organizacijske sposobnosti
  • Izražene komunikacijske sposobnosti
  • Sposobnost za multi-tasking
Uvjeti:
  • VSS, VŠS, SSS; poželjno zanimanje ekonomskog ili društvenog usmjerenje ili iskustvo na navedenom radnom mjestu
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje rada u O365 s naglaskom na Excel
  • Poznavanje engleskog ili drugog jezika u govoru i pismu, poželjno njemački jezik
  • Vozačka dozvola B kategorije
Nudimo Vam:
  • Ugovor o radu na određeno s mogućnošću sklapanja ugovora na neodređeno
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
  • Rast plaće proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Bonusi za ostvarene radne rezultate
  • Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  • Uvođenje u posao pod vodstvom mentora
Poslodavac
Poslodavac: MODUL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju namještaja, trgovinu i usluge Kontakt: e-mailom: