RADNIK/CA NA PAKIRANJU

  • Đurđevac, Koprivničko-križevačka
  • Privremeni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 30 dana
  • Jednostavna prijava
RADNIK/CA NA PAKIRANJURadno mjesto
Mjesto rada: ĐURĐEVAC, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 4 Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 26.3.2024. Natječaj vrijedi do: 26.5.2024. Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestuPosloprimac
Razina obrazovanja:
  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine
  • Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
  • pravilno odvijanje pakiranja, upotreba zadane ambalaže, kontrola zapakiranih proizvoda
  • izuzimanje poluproizvoda sa skladišta, praćenja zadanih parametara za poluproizvode i gotove proizvode
  • vodi računa o ispravnosti i higijeni opreme, prostora, ruku i vlastite radne odjeće
  • izrada i lijepljenje kutija,
  • pravilno korištenje sredstava rada te vođenje obrazaca i evidencije koje mu propiše voditelj HACCP/IFS tima za to radno mjesto
  • primjenjuje sve važeće procedure i radne upute na mjestima gdje obavlja tehnološke operacije
Poslodavac
Poslodavac: MESNA INDUSTRIJA NATURA d.o.o. za proizvodnju, promet i usluge u poljoprivredi Kontakt: e-mailom:

HZZ