SERVISER DIZALA (m/ž)

Metus

  • Sveta Nedelja, Zagrebačka
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 1 mjesec
METUS je renomirana hrvatsko- švedska kompanija s dugogodišnjem iskustvom u projektiranju, izvođenju, remontu i održavanju rezidencijalnih, javnih, poslovnih i privatnih dizala. Na tržištu smo prisutni od 1992. godine te zapošljavamo više od 35o ljudi.Zbog povećanja opsega posla tražimo nove zaposlenike na poziciji Serviser dizala (m/ž).Mjesto rada
  • različiti gradovi na području Hrvatske
Opis posla
  • rad na servisima i interventnim održavanjima dizala i pokretnih stepenica
  • planirani i hitni popravci na dizalima i pokretnim stepenicama
  • briga o sredstvima rada i njihovoj pravilnoj upotrebi
  • briga o primjeni mjera za rad na siguran način
  • vođenje računa o čistoći i urednosti auta, alata i ostale opreme za rad
Nudimo
  • ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rad
  • službeno vozilo
  • rad u ugodnom i dinamičnom radnom okruženju
  • atraktivan financijski paket koji sadrži fiksni i varijabilni dio ovisno o učinku
  • mogućnost napredovanja
Uvjeti
  • vozačka dozvola B kategorija
  • stručna sprema SSS (prednost elektro struka)
Poželjno
  • Radno iskustvo je prednost, ali nije uvjet.
  • Zapošljavamo i pripravnike.
Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani. Ostale prijave pohranjujemo u METUS bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Metus