ASISTENT/ASISTENTICA U LJUDSKIM POTENCIJALIMA

  • Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska
  • Stalni radni odnos
  • Puno radno vrijeme
  • Prije 14 dana
  • Jednostavna prijava
ASISTENT/ASISTENTICA U LJUDSKIM POTENCIJALIMARadno mjesto
Mjesto rada: BJELOVAR, BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA Broj traženih radnika: 1 Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi Radno vrijeme: Puno radno vrijeme Način rada: Smjena - prijepodne Smještaj: Nema smještaja Naknada za prijevoz: U cijelosti Natječaj vrijedi od: 11.4.2024. Natječaj vrijedi do: 30.4.2024.Posloprimac
  • Srednja škola 4 godine
  • Viša ili prvostupanjska
  • Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Vozački ispit: Kategorija B Radno iskustvo: Nije važno Ostale informacije: Opis poslova:
  • Prikupljanje, obradu, arhiviranje dosjea zaposlenika i ažurno vođenje matične evidencije kroz informacijski sustav
  • Izrađivanje ugovora vezanih za radni odnos, propisanih obrazaca, potvrda i odluka vezanih za zaposlenike
  • Provođenje prijava i odjava zaposlenika na HZMO i HZZO
  • Nadzor planova uvođenja novih zaposlenika i planova osobnog razvoja postojećih zaposlenika
  • Svakodnevna podrška zaposlenicima za kadrovska pitanja
  • Obrada evidencije radnog vremena zaposlenike kroz informacijski sustav
  • Priprema dokumentacije za obračun plaće
  • Obračun putnih, terenskih naloga i loko vožnje zaposlenika
  • Vođenje evidencije o edukacijama zaposlenika, operativna organizacija edukacija
  • Analiza i izrada kadrovskih izvještaja
Uvjeti:
  • SSS,VŠS/VSS - društveni smjer
  • Iznimne komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • Poželjno iskustvo u istim poslovima
  • Odlično poznavanje rada u MS Office s naglaskom na Excel
  • Pozitivan stav
  • Izražena proaktivnost, fleksibilnost, točnost i ažurnost
  • Poželjna je B-kategorija
Poslodavac nudi:
  • Edukacije i okruženje koje potiče osobni i profesionalan razvoj
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Izazovne i raznolike radne zadatke
  • Nagrađivanje kroz sustav praćenja razvoja kompetencija i osobnog učinka
  • Značajni popusti našeg namještaja
  • Sudjelovanje u Multisport programu i brojnim drugim pogodnostima
Poslodavac
Poslodavac: PRIMA COMMERCE društvo za trgovinu, proizvodnju i usluge s ograničenom odgovornošću Kontakt: